Mam 17 lat , 180cm , 74kg , ćwicze pół roku Nigdy wcześniej nie brałem żadnych supli/odżywek . To będzie mój pierwszy cykl . Celem cyklu jest zdobycie masy . Cykl mam zamiar zrobić dopiero w październiku , ale wole już teraz zaplanować żeby wiedzieć co i jak i i le $$$ będe potrzebował . To tego cyklu oczywiście odpowiednia dieta i trening SUPLE [...]
Poniższe suple, które mam do zaoferowania oczywiście orginalnie zapakowane nie otwierane!!! Cennik wysyłki wg. Poczty Polskiej. Hi Tec KTP Creatine 200 49zł Mass Gain 3kg 68zł Mass Gain 1kg 28zł Super Mass pq 3kg 110,50zł Super Mass pg 1kg 49zł Nutrend Creatine 250gr 29,80 500gr 42,70 [...]
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: typ ektomorfik 2) wiek: 17 3) waga/wzrost: 78kg/183cm 4) staż treningowy: 16 miesiecy 5) cel cyklu: masa/siła 6) stosowane już wcześniej suplementy: monohydrat Vitalmaxa 7) stosowane wcześniej spalacze brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od jw. kreatyna [...]
[...] masa, waga 70 kg), czyli 24 dni treningowe, 32 dni nietreningowe, cały trening 56 dni. Bedzie to moj ktorys juz cykl, podam jakie brałem: mono, nitrobolon II vip + mono, creatine xplode, hiperfusion. Potrzebuje wydajnej kretki lub 2. Moze to tez byc przedtreningowka i po, byle starczyła na te ~60 dni i nie kosztowała wiecej nic 100 zł. Mam [...]
Planuje za kilka dni wbić na 12-14 tygodni na masówkę - trening intensywny, dieta jest dopięta na ostatni guzik. Obecnie dysponuję: 1. Universal Storm 756 g 2. DS Craze 238,5 g 3. Universal Creatine Powder 500 g 4. Trec CM3 300 g 5. HiTec BCAA 500 g 6. Beta Alanine 250 g 7. Carbo BX 3 kg + Inne: HiTec Vitamin A-Z, [...]
[...] zakupiłem wiec posiadam :nitroprogen trec 2.5kg ,trec aakg mega hardcore 240kap , olimp bcaa mega caps 1100 300kap , olimp hmp megacaps 1250 300kap ,cell pump 450g i665 g ,creatine mega caps 1250, ,dextro juice olimpu, i jak to brac?? co myslicie zeby rano na czczo DT brac cp+hmb 15 minut puzniej Bcaa 15 minut po nitroprogen przed treningiem 30 [...]
Witam! Właśnie zakupiłem zestaw nitro II energizer, universal nutrition - creatine powder (mono) i gainera. DT: rano 5g mono na czczo, porcja nitroII E przed treningiem, gainer po treningu DNT: rano 5 g na czczo mono, przed snem gainer. Czy to będzie dobre dawkowanie? Zaznaczę, iż to jest mój pierwszy kontakt ze stackami, dlatego postanowiłem [...]
Witajcie wlasnie sobie zaplanowalem zakup ale chce sie jeszcze upewnic czy Waszym zdaniem dobrze wybralem: Cell Pump Powder 450g biogenix Creatine Monohydrate Classic 80 msh 900 g vitalmax (mono brane rano, cell pump po kazdym treningu ktore mam co 2 dni) Tauryna 100 kap./500 mg vitalmax (brane z mono - po jedna kapsulke - bo cell pump ma [...]
[...] dobre staż : rok Dieta : tak cel : masa Pytanie moje polega na suplementacji, wcześniej nic nie bralem Suplementacja która ulożyłem wyglada tak : DT - mono nadczo ( olimp creatine mega caps 1250 )+ vita-miner + 50mg b6, przed treningiem 5kaps. amino anabol professional treca, odrazu po treningu 5g mono zapite dextrozą (40g) NT- 5g mono nadczo [...]
Witam. Potrzebuje opini na temat tej kretki. Nie ma już muscle charge tylko jest teraz ta niebieska 'power creatine'. W necie nic o niej nie ma. Prosiłbym o opinie osób które robiły cykl na tym mono. Teksty typu mono=mono i żebym kupował jakąś inną prosze sobie jak narazie darować. Na 1 złoty cykl chce coś z 'wyższej półki' choć może i nie Chyba [...]
Witam! W tym dzienniku postaram się opisać moją drogę do MPJ 2015, jak do wyglądało od momętu w którym zdecydowałem się na start aż po dziś dzień zawodów. Na początek troche suchych faktów: Akutalna waga - 80 Waga startowa - 75 Wzrost - 172 Wiek - 23 (Ostatni juniorski) Typ budowy - endomorfik Decyzję o starcie podjąłem równo na rok przed [...]
[...] Zamierzam kupić na cykl poniższe odżywki. Obliczyłem ze starczy mi ich na 8/9tyg;) Chce złapać trochę kg;) Kupię mass xxl pewnie zejdzie koło 6-7kg, universal creatine 500g, nitrobolon 2 1100g ,bcaa xplode 500g. Zamierzam brać tak : DT: 30g nitro przed treningiem , 5g mono zaraz po, 10g bcaa do 30 min po. NT: 5g mono rano, 5g po [...]
Witam. Jestem początkujący w temacie suplementacji i zapoznając się z tym tematem na różnych forach, pojawiło się wiele wątpliwości i sprzeczności. Stąd ten wątek i pytania. 1. Czy można rano, na czczo, po ciepłej wodzie z cytryną : a) koncentrat Białka albo Gainer z koncentratem, wszystko na wodzie ? W między czasie kawa z mlekiem nie zaszkodzi [...]
Witam prosze o pomoc w kupnie supli mam 350zł, moj pierwszy cykl mono to :mass xxl+creatine micronized mesh 200 (trec) teraz sie zastanawiam nad tym: PVL MUTANT MASS NOZ IV CM3 (TREC) oczekuje głównie przyrostu mięska... Mam 17 lat staż ok 1,5 roku (z przerwami poczatkowo drążek i hantelki potem rok na poważnie sztanga itp.) wzrost ok 180cm [...]
Witam potrzebuje pomocy co do suplementacji tylko to . Wiec zacznijmy posiadam: Olimp AAKG 1250 120 caps Olimp Taurine 120 caps Olimp Creatine 400 caps Weider Gigant mega mass 4000 7kg Białko ostrowi 3 kg Rx Gold 300g Mój plan to: DT- rano 5 g mono + 2 caps aakg + 2 caps taurine przed treningiem 5 g mono rano + 2 caps aakg + 2 caps taurine [...]
Witam mam takie krotkie pytanie mam kreatyne mono z glutamina troche glukozy i glicyny plus inne delivery system taki mix (konkretnie produkt maximuscle ) bo nie moglem nigdzie kupic zwyklego mono. czy moge zamiast po treningu spozywac to rano jako porcje mono? Rozpiska bedzie wygladala tak: -rano przed sniadaniem 1 p tego cuda - przed tren [...]
Witam, jestem teraz na podtrzymaniu na mono. Zastanawiam się co dokupić, czy : - BCAA EXTRA - ARGININE 3 - CREATINE XTRA (FOSFORAN KREATYNY) Wszystkie produkty firmy ActivLab, pomyslalem o fosforanie kreatyny jako uzupełnienie mono (mialem za soba cykl na mono kiedys, a potem na samym jablczanie) zeby lepiej podzialalo, nigdy nie bralem BCAA i nie [...]
Witam, zaczynam cykl na mono i mam pytanie o dawkowanie. Zestaw: 1: Vitalmax - Creatin Monohydrate 2: SFD Pure creatine kap 3: SFD Complete Workout Support 4: SFD Leucine Carboplus 5: SFD Mass Activator 6: SFD Wpc protein plus 7: Olimp - BCAA Xplode 8: witaminy i omega3 Czy takie przyjmowanie będzie dobre: DNT: Vitalmax - Creatin Monohydrate - 5g [...]