SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • SOGI ! cykl MASA - mono , cp , zma ...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam 17 lat , 180cm , 74kg , ćwicze pół roku Nigdy wcześniej nie brałem żadnych supli/odżywek . To będzie mój pierwszy cykl . Celem cyklu jest zdobycie masy . Cykl mam zamiar zrobić dopiero w październiku , ale wole już teraz zaplanować żeby wiedzieć co i jak i i le $$$ będe potrzebował . To tego cyklu oczywiście odpowiednia dieta i trening SUPLE [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 5428 Data: 2006-06-07 10:14:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniższe suple, które mam do zaoferowania oczywiście orginalnie zapakowane nie otwierane!!! Cennik wysyłki wg. Poczty Polskiej. Hi Tec KTP Creatine 200 49zł Mass Gain 3kg 68zł Mass Gain 1kg 28zł Super Mass pq 3kg 110,50zł Super Mass pg 1kg 49zł Nutrend Creatine 250gr 29,80 500gr 42,70 [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 4738 Data: 2003-12-21 15:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl. cel: masa. Pytanie o dawkowanie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: typ ektomorfik 2) wiek: 17 3) waga/wzrost: 78kg/183cm 4) staż treningowy: 16 miesiecy 5) cel cyklu: masa/siła 6) stosowane już wcześniej suplementy: monohydrat Vitalmaxa 7) stosowane wcześniej spalacze brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od jw. kreatyna [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2010-12-26 15:05:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna / stack do 100 zł na hst

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] masa, waga 70 kg), czyli 24 dni treningowe, 32 dni nietreningowe, cały trening 56 dni. Bedzie to moj ktorys juz cykl, podam jakie brałem: mono, nitrobolon II vip + mono, creatine xplode, hiperfusion. Potrzebuje wydajnej kretki lub 2. Moze to tez byc przedtreningowka i po, byle starczyła na te ~60 dni i nie kosztowała wiecej nic 100 zł. Mam [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1638 Data: 2012-01-02 09:36:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Storm + DS Craze + Kreatyna - dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Planuje za kilka dni wbić na 12-14 tygodni na masówkę - trening intensywny, dieta jest dopięta na ostatni guzik. Obecnie dysponuję: 1. Universal Storm 756 g 2. DS Craze 238,5 g 3. Universal Creatine Powder 500 g 4. Trec CM3 300 g 5. HiTec BCAA 500 g 6. Beta Alanine 250 g 7. Carbo BX 3 kg + Inne: HiTec Vitamin A-Z, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1155 Data: 2013-05-09 13:37:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ODZYWKI PROSZE O POMOC

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zakupiłem wiec posiadam :nitroprogen trec 2.5kg ,trec aakg mega hardcore 240kap , olimp bcaa mega caps 1100 300kap , olimp hmp megacaps 1250 300kap ,cell pump 450g i665 g ,creatine mega caps 1250, ,dextro juice olimpu, i jak to brac?? co myslicie zeby rano na czczo DT brac cp+hmb 15 minut puzniej Bcaa 15 minut po nitroprogen przed treningiem 30 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1594 Data: 2008-07-05 23:42:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NitroII E + mono + gainer

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Właśnie zakupiłem zestaw nitro II energizer, universal nutrition - creatine powder (mono) i gainera. DT: rano 5g mono na czczo, porcja nitroII E przed treningiem, gainer po treningu DNT: rano 5 g na czczo mono, przed snem gainer. Czy to będzie dobre dawkowanie? Zaznaczę, iż to jest mój pierwszy kontakt ze stackami, dlatego postanowiłem [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1734 Data: 2010-08-20 19:00:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zestaw

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witajcie wlasnie sobie zaplanowalem zakup ale chce sie jeszcze upewnic czy Waszym zdaniem dobrze wybralem: Cell Pump Powder 450g biogenix Creatine Monohydrate Classic 80 msh 900 g vitalmax (mono brane rano, cell pump po kazdym treningu ktore mam co 2 dni) Tauryna 100 kap./500 mg vitalmax (brane z mono - po jedna kapsulke - bo cell pump ma [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1402 Data: 2005-08-04 22:04:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dobre staż : rok Dieta : tak cel : masa Pytanie moje polega na suplementacji, wcześniej nic nie bralem Suplementacja która ulożyłem wyglada tak : DT - mono nadczo ( olimp creatine mega caps 1250 )+ vita-miner + 50mg b6, przed treningiem 5kaps. amino anabol professional treca, odrazu po treningu 5g mono zapite dextrozą (40g) NT- 5g mono nadczo [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2009-06-03 18:30:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Multopower Power Creatine

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Potrzebuje opini na temat tej kretki. Nie ma już muscle charge tylko jest teraz ta niebieska 'power creatine'. W necie nic o niej nie ma. Prosiłbym o opinie osób które robiły cykl na tym mono. Teksty typu mono=mono i żebym kupował jakąś inną prosze sobie jak narazie darować. Na 1 złoty cykl chce coś z 'wyższej półki' choć może i nie Chyba [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1397 Data: 2011-03-12 00:37:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sylwester Sójka - Droga do MPJ 2015

    Temat
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Witam! W tym dzienniku postaram się opisać moją drogę do MPJ 2015, jak do wyglądało od momętu w którym zdecydowałem się na start aż po dziś dzień zawodów. Na początek troche suchych faktów: Akutalna waga - 80 Waga startowa - 75 Wzrost - 172 Wiek - 23 (Ostatni juniorski) Typ budowy - endomorfik Decyzję o starcie podjąłem równo na rok przed [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 6171 Data: 2015-09-01 12:16:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase do oceny :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Zamierzam kupić na cykl poniższe odżywki. Obliczyłem ze starczy mi ich na 8/9tyg;) Chce złapać trochę kg;) Kupię mass xxl pewnie zejdzie koło 6-7kg, universal creatine 500g, nitrobolon 2 1100g ,bcaa xplode 500g. Zamierzam brać tak : DT: 30g nitro przed treningiem , 5g mono zaraz po, 10g bcaa do 30 min po. NT: 5g mono rano, 5g po [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 691 Data: 2011-11-24 21:42:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na mase.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, mój staż to 1 rok. 22 lata, 178 wzrostu, 77kg wagi Przebyty cykl kreatynowy - napalm 1kg + cm3 360k + bcaa gforce 600g Aktualny cel - masa. Zakupione produkty: UNIWERSAL SHOCK THERAPY 1000 g UNIVERSAL Kreatyna Creatine CREAPURE 1000g Mono HI TEC Super Mass 3000g Cykl 12 tygodni. Dawkowanie: DT: mono 5g rano i 5g po treningu 20g stacku przed [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 694 Data: 2012-12-24 14:47:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase 90kg + odżywki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, kupilem takie odzywki BSN no xplode, BCAA olimp xplode, Creatine unversal mono, białko gaspari Chce wam przedstawic diete na mase dla mnie (90kg) oraz prosze ją ocenić ewentualnie poprawić na czczo 5g mono 9.00 platki owsiane 100g+ 200ml mleka+ 40g białka+ witaminy olimp 12.00 40g białka+150g chleba żytniego+10ml oliwy z oliwek 15.00 100g [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3112 Data: 2012-09-10 13:13:51 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + Białko + Gainer + BCAA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Jestem początkujący w temacie suplementacji i zapoznając się z tym tematem na różnych forach, pojawiło się wiele wątpliwości i sprzeczności. Stąd ten wątek i pytania. 1. Czy można rano, na czczo, po ciepłej wodzie z cytryną : a) koncentrat Białka albo Gainer z koncentratem, wszystko na wodzie ? W między czasie kawa z mlekiem nie zaszkodzi [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1714 Data: 2017-02-16 10:30:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc mam 350zł co kupić?? MASA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam prosze o pomoc w kupnie supli mam 350zł, moj pierwszy cykl mono to :mass xxl+creatine micronized mesh 200 (trec) teraz sie zastanawiam nad tym: PVL MUTANT MASS NOZ IV CM3 (TREC) oczekuje głównie przyrostu mięska... Mam 17 lat staż ok 1,5 roku (z przerwami poczatkowo drążek i hantelki potem rok na poważnie sztanga itp.) wzrost ok 180cm [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2008-12-28 21:11:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z dawkowaniem suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam potrzebuje pomocy co do suplementacji tylko to . Wiec zacznijmy posiadam: Olimp AAKG 1250 120 caps Olimp Taurine 120 caps Olimp Creatine 400 caps Weider Gigant mega mass 4000 7kg Białko ostrowi 3 kg Rx Gold 300g Mój plan to: DT- rano 5 g mono + 2 caps aakg + 2 caps taurine przed treningiem 5 g mono rano + 2 caps aakg + 2 caps taurine [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 863 Data: 2011-09-14 22:06:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprostu pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam takie krotkie pytanie mam kreatyne mono z glutamina troche glukozy i glicyny plus inne delivery system taki mix (konkretnie produkt maximuscle ) bo nie moglem nigdzie kupic zwyklego mono. czy moge zamiast po treningu spozywac to rano jako porcje mono? Rozpiska bedzie wygladala tak: -rano przed sniadaniem 1 p tego cuda - przed tren [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1180 Data: 2009-10-26 14:47:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki wybrać ? BCAA vs KREATYNA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jestem teraz na podtrzymaniu na mono. Zastanawiam się co dokupić, czy : - BCAA EXTRA - ARGININE 3 - CREATINE XTRA (FOSFORAN KREATYNY) Wszystkie produkty firmy ActivLab, pomyslalem o fosforanie kreatyny jako uzupełnienie mono (mialem za soba cykl na mono kiedys, a potem na samym jablczanie) zeby lepiej podzialalo, nigdy nie bralem BCAA i nie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2858 Data: 2010-09-26 15:30:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy cykl dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zaczynam cykl na mono i mam pytanie o dawkowanie. Zestaw: 1: Vitalmax - Creatin Monohydrate 2: SFD Pure creatine kap 3: SFD Complete Workout Support 4: SFD Leucine Carboplus 5: SFD Mass Activator 6: SFD Wpc protein plus 7: Olimp - BCAA Xplode 8: witaminy i omega3 Czy takie przyjmowanie będzie dobre: DNT: Vitalmax - Creatin Monohydrate - 5g [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 2603 Data: 2011-10-25 09:24:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)